CleancoCleanco

Ankara Çevre Firmaları

Yabataş İnş. Müh. Dan. San. Tic. Ltd. Şti.

Çevre Danışmanlık Ankara Firması Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi sahibi Çevre Danışmanlık Firması olarak faaliyet göstermektedir.

Ankara Çevre firması olan Yabataş,

İşletmelerin Çevre İzin ve Lisansı alma sürecinde; ücretsiz durum tespiti yaparak, tesis fiziki şartlarının sağlanmasında başlayarak uygunluk yazısının alınması, GFB (Geçici Faaliyet Belgesi)’nin alınması ve Çevre İzin ve Lisans Belgesinin alınması aşamalarında destek olmaktadır. Çevre Danışmanlığı konusunda tecrübeli personelleri ile başta Ankara ve çevre iller olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir. Çevre Danışmanlık konusunda akılcı ve Dinamik Çözümlerle zaman kaybetmeden sonuca ulaşmakta, Çevre Mevzuatı Kapsamında yatırımcılara destek olmaktadır.

GFB, Çevre Lisansı, Emisyon izni, Atıksu izni, Tat Lisansı, Toplama Ayırma Belgesi ve Çevre Uygunluk;

Yazısının alınmasında Yabataş Çevre Danışmanlık Firması Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğündeki tüm işlemleri en kısa sürede tamamlamaktadır. Çevre Bakanlığı ile ilgili tüm sorunlarınızda gerekli yazışmaları yaparak destek olunmakta ve en kısa sürede sonuca ulaşılmaktadır.

En iyi çevre firmaları arasında yer almakta olan Yabataş Çevre Danışmanlık Ankara ilinde faaliyet göstermektedir.

Yabataş Çevre danışmanlık firması olarak; Hurda Metal İşleme Tesisleri, Toplama Ayırma Tesisleri, Ambalaj Atığı Toplama Ayırma ve Geri Kazanım Tesisleri, Organize Sanayi Bölgelerinde bulunan tüm işletmeler, Akaryakıt ve Lpg Depolama Tesisleri, Endüstriyel Tavukçuluk ve Sektördeki tüm tesislere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

admin
Yabataş Çevre Danışmanlığı
 

İletişim Formu


İletişim Bilgileri


1334. Cadde No : 8/6 Aşağı Öveçler Çankaya / Ankara

Tel  : 0312 440 30 73
Cep : 0532 224 00 50

Fax : 0312 440 30 83

belge@yabatas.com.tr

Kullanıcı Bilgilendirmesi


Bilgilendirme Metni İçin Tıklayınız

WhatsApp chat